Kontakt

Hlavní komunikační kanál: macgyver@siliconhill.cz

Mimo to nás najdete i na Facebooku, Twittru a některé projekty máme zveřejněné na GitHubu.

Níže je uveden seznam správců MG. Pokud s námi budete chtít komunikovat, pište primárně na macgyver@siliconhill.cz. Ve speciálních případech můžete podle odstavce činnost v MG zkusit tipnout osobu, která je vašim potřebám nejblíže a tu kontaktovat.

Jakub Huspek – vedoucí projektu

Pokoj na SH: 9/440
Pozice Vedoucí projektu, Správce MG
E-mail: j.huspek@sh.cvut.cz

Jirka

Jirka Petrovský

Pokoj na SH: 9/441
Pozice Správce MG
E-mail: j.petrovsky@sh.cvut.cz
ICQ: 336–622–561

Vojtěch Suk

Vojtěch Suk

Pokoj na SH: 9/442
Pozice Správce MG
E-mail: v.suk@sh.cvut.cz

Petr Martinek

Pokoj na SH: 9/341
Pozice Správce MG
E-mail: p.martinek@sh.cvut.cz

Petr Polášek

Pokoj na SH: 10/410
Pozice Správce MG
E-mail: p.polasek@sh.cvut.cz

Petr Bartoň

Pozice Správce MG
E-mail: p.barton@sh.cvut.cz

David Zollpriester

Pokoj na SH: 6/430
Pozice Správce MG
E-mail: d.zollpriester@sh.cvut.cz

Marek Pechar

Pokoj na SH: 7/49
Pozice Správce MG
E-mail: m.pechar@sh.cvut.cz

Petr Hodač

Petr Hodač

Pokoj na SH: 8/101A
Pozice Správce MG
E-mail: p.hodac@sh.cvut.cz
Tw: @PetrHodac

Správci ve výslužbě

Správci, kteří nemají aktivní služby.

Adam

Adam Hořčica

Pokoj na SH: private
Pozice Správce MG, Admin stránek
Vedoucí projektu (2009 – 2014)
E-mail: a.horcica@sh.cvut­.cz
Jabber: horcicaa@gmail.com
ICQ: 321–823–011
Osobní stránky: adam.horcica.cz

Specializace: digitální technika, programování PIC, PICAXE, JAVELIN, Arduino atd.

Činnost v MG: správce administrativních záležitostí, správce vybavení, znalost základní obsluhy veškerého vybavení.


Pítrsek

Jan Petřík (aka Pítrsek)

Pokoj: private
Pozice Správce MG
E-mail: jan_petrik@centrum.cz
ICQ: 200–919–478

Specializace: NF audio technika, návrh a analýza analogových elektronických zařízení.

Činnost v MG: správce vybavení.


Fosfor

Jan Pospíšil (aka Fosfor)

Pokoj: private
Pozice Správce MG, Admin fóra
E-mail: fosfor@sh.cvut.cz
Jabber: fosfor@jabber.cz
ICQ: 96–560–956

Specializace: digitální technika, programování Atmel, AVR, PIC, FPGA.

Činnost v MG: správce členské základny, znalost obsluhy logického analyzátoru.


Bývalí správci

Správci, kteří již strahovské pokoje opustili a již nejsou v projektu aktivní, mají svojí síň slávy.